محل تبلیغات شما

تجهیزات دست دوم دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم در دنتال استوک کالاهایی هستند که از لحاظ ظاهر و کارایی کاملا مشابه کالاهای نو می باشند ولی چون در دسته کالاهای دست دوم قرار میگیرند قیمت بسیار پایین تری دارند. خرید این کالاها راهی برای کاهش هزینه ها ، بازیافت و دادن خانه جدید به آنها بوده و همچنین راهی برای یافتن محصولاتی است که می خواهیم با قیمت های معقول از آنها استفاده کنیم.
گاهی ممکن است کالاهایی مانند یونیت دندانپزشکی دچار پوسیدگی رویه شده باشد، که معمولا با تعویض رویه تبدیل به کالایی نو شده و می توان با کمترین هزینه تا مدت ها از آن استفاده نمود و یا در صورتی که این ابزارها کارایی چندانی نداشته باشند می توان از قطعات آن به راحتی استفاده نمود و همچنین با توجه به شرایط کنونی واردات، کالاهای دست دوم با کیفیت می توانند از کالاهای جدید با دوام تر باشند.

خرید لوازم استوک دندان پزشکی

خدمات دنتال استوک

1- خرید و فروش تجهیزات نو و دست دوم
2- سرویس و تعمیر تجهیزات
3- خدمات پس از فروش تجهیزات نو و دست دوم دنداپزشکی
4- صفر تا صد خدمات راه اندازی (کمک به ایجاد کلینیک دندانپزشکی با بودجه کم، زیرا می توان تمام تجهیزات دندان پزشکی را با قیمت مناسب در یک مکان گردآوری نمود.)

خانه دندانپزشکی خریدار تجهیزات دسته دوم دندانپزشکی شماست!

پس از موفقیت در ارائه

محصولات و لوازم دندان پزشکی در سراسر کشور که محصولاتی از ایتالیا، چین و ایران می باشند، اینک می توانیم

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم شما را با قیمت عالی خریداری کرده و به کسانی به فروش برسانیم که نیاز به این تجهیزات دندانپزشکی دارند.

 

خرید تجهیزات دندانپزشکی دست دوم (کار کرده)

یونیت صندلی دندانپزشکی ای که مخدوش یا فرسوده شده باشد، معمولا با تعویض روکش بهبود یافته و مانند یونیت های نو می شود. پس، علاوه بر فروش تجهیزات دندانپزشکی دست دو خود، می توانید به بخش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی خانه دندانپزشکی مراجعه کنید.

اما اگر قصد تعمیر لوازم دندانپزشکی خود را ندارید، و بدلایل مختلف می خواهید یونیت صندلی یا دیگر لوازم دندانپزشکی خود را به فروش برسانید، می توانید با خیالی آسوده، دستگاه خود را به خانه دندانپزشکی با قیمتی فوق العاده بفروشید و همچنین می توانید آنرا با یکی از تجهیزات نو موجود در فروشگاه معاوضه نمایید.

یونیت دندانپزشکی| صندلی

بیمار در طول درمان دندان خود روی صندلی یونیت مستقر می گردد. در طول درمان لازم است دندانپزشک بیمار را در حالت ها و ارتفاعات مختلی بنشاند. بنابراین بسیار مهم است که صندلی بیمار را بتوان در ارتفاعات مختلف قرار داد. همچنین زاویه ی تکیه گاه صندلی را باید بتوان تغییر داد.

با توجه به آنچه گفته شد انعطاف پذیری صندلی یونیت بسیار مهم است. علاوه بر آن به استحکام و مرغوب بودن صندلی هم باید توجه ویژه ای داشت.

صندلی های یونیت دارای دو موتور است. موتوری برای ناحیه ی نشیمنگاه و برای تنظیم ارتفاع بیمار به کار می رود. موتور دیگر برای حرکت دادن پشتی استفاده می شود.

صندلی ها از نظر تفاوت های ساختاری و فیزیکی هنگام تولید متفاوتند. پس صندلی ها را در سه دسته ی U، X، Z یا I قرار می دهند.

تکنولوژی ساخت صندلی ها، آنها را از نظر استحکام، قدرت و سهولت ساخت با هم متفاوت می نماید.

چراغ

در عملیات های دندانپزشکی، لازم است پزشک دید مناسبی بر روی ناحیه ی ترمیم یا جراحی داشته باشد.

برای داشتن دید کامل، وجود نور مناسب اهمیت بالایی دارد. نور مورد نیاز دندان‌پزشک ها در یونیت دندانپزشکی با یک چراغ تأمین می شود.

چراغ های مورد استفاده از نظر فنّاوری به دو نوع زیر تقسیم بندی می شوند.

چراغ های LED
چراغ های هالوژنی.
انواع مختلفی چراغ ها، قیمت های متفاوتی دارند.

هرچه فنّاوری ساخت چراغ جدیدتر و یا کیفیت نور ایجاد شده بهتر باشد قیمت نیز بیشتر است.

در تمامی‌ یونیت‌های‌ دندانپزشکی‌ پایه‌ای‌ تعبیه شده است که‌ چراغ‌ دندانپزشکی‌ بر روی‌ آن‌ قرار می گیرد.

این پایه باید متحرک بوده و نور را در زوایای مختلف به دهان بیمار بتاباند.

سهولت چرخش وحرکت چراغ به طراحی پایه ی آن وابسته است.

یونیت دندانپزشکی| کراشوار

برای شستن و خارج کردن آب و خون از دهان بیمار وسایلی لازم است. این لوازم در کراشوار یونیت قرار گرفته است. که عبارت‌اند از:

سینک
لوله ای قرار دارد که آب را داخل کاسه باز می کند.
از تابلت یا سایت نرس می توان باز یا بسته شدن جریان آب را کنترل نمود. جریان آب در این قسمت توسط شیر برقی کنترل می گردد.

تابلت
تابلت مهم ترین قسمت یونیت است. زیرا که تمامی اینسترومنت ها به روی آن قرار می گیرد.
معمولاً بر روی تابلت کنترل های یونیت مانند چراغ، صندلی، کراشوار، لیوان پرکن و… قرار دارد.

قسمت های مختلف تشکیل دهنده ی تابلت به شرح زیر است.

صفحه کلید
اینسترومنت
نگاتوسکوپ
سینی
سیم ها.

تجهیزات دندانپزشکی دست دوم

فروش وسایل دندانپزشکی دست دوم در دنتاطب باعث شده است تا دندانپزشکان عزیز، نسبت به قیمت تجهیزات دست دوم دندانپزشکی آگاهی پیدا کنند؛ و در ادامه بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. دنتاطب سعی بر این دارد، تا با ارائه خدمات به دندانپزشکان، گامی برای بهبود بهداشت دهان و دندان برداشته باشد.

تجهیزات دسته دوم دندانپزشکی با ارائه تضمین کیفیت و کارکرد درست آن محصول به دندانپزشکان عرضه می‌شود و در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل، دنتاطب پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد. در فروشگاه دنتاطب فروش انواع یونیت دندانپزشکی دست دوم، اتوکلاو دست دوم، رادیوگرافی دندانپزشکی دست دوم و … انجام می‌شود.

در صورت بوجود آمدن هرگونه سوال، نسبت به لوازم دندانپزشکی دست دوم می توانید از طریق واتس‌اپ یا راه‌های ارتباطی موجود دیگر، با کارشناسان دنتاطب در تماس باشید؛ تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

https://b2n.ir/z98017


جهان ما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی